NaprawTel.pl | Naprawa telefonów, kupno i sprzedaż w Ciechanowie

Wymiana baterii?

30 minut na wymianę baterii?*
*dotyczy wybranych modeli. Zapytaj o szczegóły

Czy twoja bateria kwalifikuje się do wymiany?

Kluczowym aspektem jest długość działania telefonu na jednym ładowaniu baterii, która różni się w zależności od sposobu użytkowania urządzenia przez poszczególnych użytkowników. Jeśli zauważysz, że przy podobnym użytkowaniu jak tuż po zakupie urządzenia, bateria trzyma wyraźnie krócej, może to wskazywać na jej zużycie i konieczność wymiany. Należy jednak pamiętać, że na żywotność baterii wpływa wiele czynników, nie tylko jej stan. Jednym z nich może być wersja oprogramowania. Niekiedy aktualizacje od producenta mogą negatywnie wpływać na żywotność baterii. Inny ważny czynnik to lokalizacja użytkownika. Zmiana miejsca pracy czy zamieszkania może wpłynąć na jakość zasięgu. Jeśli telefon ma ograniczony dostęp do sieci GSM, musi on częściej „szukać” połączenia, co zwiększa zużycie baterii. W miejscach o słabym zasięgu warto rozważyć włączenie trybu samolotowego, co pozwala na oszczędność energii i przedłużenie czasu pracy telefonu na jednym ładowaniu.

Niektórzy producenci telefonów, jak na przykład Apple, oferują możliwość sprawdzenia stanu baterii w ustawieniach urządzenia. W iPhone’ach znajdziesz tę opcję, przechodząc do zakładki „Bateria”, a następnie wybierając „Stan baterii”. Tam otrzymasz informacje o kondycji baterii – im bliżej 100%, tym bateria jest w lepszym stanie. Jeśli zobaczysz komunikat „serwis”, oznacza to, że bateria nie zapewnia już odpowiedniej wydajności dla urządzenia. Taki stan baterii może być powodem różnych problemów, takich jak:

– gwałtowny spadek wydajności w trakcie użytkowania,

– zawieszanie się urządzenia,

– samoczynne wyłączanie,

– wyłączanie się telefonu przy niskim poziomie naładowania (np. poniżej 30%),

– problemy z działaniem aparatu,

– problemy z zasięgiem

Ile kosztuje wymiana baterii?

Koszt wymiany baterii może wynosić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Cena ta zależy głównie od ceny części zakupionych od producenta. Innym ważnym czynnikiem wpływającym na koszt wymiany baterii jest konstrukcja urządzenia oraz czas potrzebny do przeprowadzenia naprawy.

Cennik wymiany baterii znajduję się poniżej:

Wymiana baterii Apple iPhone
Wymiana baterii Samsung

Czy jestem w stanie samodzielnie dokonać wymiany baterii?

W sieci znajduje się wiele poradników pokazujących, jak samodzielnie wymienić baterię w telefonie. Mimo że proces ten może wydawać się nieskomplikowany, do prawidłowego przeprowadzenia wymiany akumulatora niezbędne są specjalistyczne narzędzia i odpowiednia wiedza z zakresu serwisowania telefonów. Podczas naprawy istnieje możliwość, że będziesz musiał odłączyć inne komponenty, co niesie ryzyko zwarcia na płycie głównej urządzenia, co może prowadzić do jego nieprawidłowego funkcjonowania. Kolejnym etapem jest usunięcie starej baterii, która w wielu nowoczesnych telefonach jest wklejona, wymagając specjalnych technik demontażu. Uszkodzenie baterii podczas tego procesu może być niebezpieczne, z uwagi na ryzyko wydzielania się toksycznych substancji, a nawet samozapłonu akumulatora.

Zaufaj nam!

Przeglądaj opinie o nas, by przekonać się, jak troszczymy się o naszych klientów.

Marek Bieranowski
Marek Bieranowski
2024-01-18
Najlepszy serwis naprawy telefonów
Bogdan Kornatowski
Bogdan Kornatowski
2024-01-15
Polecam
YURII BORETS
YURII BORETS
2024-01-11
Polecam naprawe telefonu
Wlo Fet
Wlo Fet
2023-12-28
Polecam ten serwis
Gazel Staniszewski
Gazel Staniszewski
2023-12-23
Polecam chłopaków, szybka obsługa
Anna Maliszewska
Anna Maliszewska
2023-12-21
Polecam serdecznie i dziękuję za pomoc

Rzeczy, które naprawiamy

Nasza firma zajmuje się naprawą telefonów i innych urządzeń mobilnych od wielu lat. Dzięki temu zdobyliśmy szeroką wiedzę i doświadczenie w tej branży, co pozwoliło nam na poszerzenie naszej oferty usług. Naszym celem jest zapewnienie satysfakcji klientów i zyskanie ich zaufania.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu po przejściu licznych wyzwań i lekcji, możemy z dumą twierdzić, że osiągnęliśmy poziom ekspertów w naszej dziedzinie.

Dzięki naszej zdolności do naprawienia każdej awarii, możesz czuć się spokojnie, wiedząc, że Twoje urządzenie jest w dobrych rękach i w odpowiednim miejscu.

Wymiana Szybki

To stanowi istotę naszej działalności. Przetworzyliśmy ponad kilka tysięcy ekranów przez ponad pięć lat. Zastąp jedynie szybkę i zobacz, ile możesz zaoszczędzić!

Wymiana Wyświetlacza

To istotna awaria. Zainstalujemy nowy ekran, fabrycznie nowy lub regenerowany, w konkurencyjnej cenie.

Wymiana Baterii

Twój telefon nie reaguje nawet po podłączeniu do ładowarki? Bateria działa wyjątkowo krótko? Przyszedł czas na wymianę baterii, a my z przyjemnością Ci w tym pomożemy!

Gniazdo Ładowania

Masz problem z ładowaniem telefonu? Komputer nie wykrywa go poprawnie? Dokonamy wymiany uszkodzonego gniazda ładowania, które jest najprawdopodobniej przyczyną tej usterki.

Oprogramowanie

Czy doświadczasz problemów z zawieszającym się systemem? Czy twój telefon resetuje się bez powodu? Potrzebujesz wsparcia przy tworzeniu kopii zapasowej lub aktualizacji systemu? Jesteśmy tutaj, aby ci pomóc!

Wymiana Kamery/ Aparatu

Masz problem z ustawieniem ostrości aparatu? Twoje zdjęcia wychodzą zamazane? Po uruchomieniu aplikacji Aparat widzisz tylko ciemny ekran? Chętnie wymienimy kamerę w Twoim telefonie!

Wymiana Głośnika

Masz problemy z odsłuchem rozmówcy w słuchawce? Nie możesz uruchomić ulubionej muzyki na głośno? Zapraszamy do wymiany zarówno głośników głównych (buzzera), jak i głośników rozmów!

Wymiana Tylnej Klapki

Jeśli klapka baterii jest uszkodzona, nie martw się – z przyjemnością ją naprawimy i zamontujemy nową!

O Nas

Oferujemy usługi serwisowe dla telefonów i innych urządzeń mobilnych od wielu lat. Naszym celem jest zapewnienie satysfakcji klientów i zyskanie ich zaufania. Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług i polecali nas dalej z czystym sumieniem.

Kontakt

Serwis Ciechanów

ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 9B

06-400 Ciechanów
Tel. 731-373 -601
Email: biuro@naprawtel.pl

 

Godziny otwarcia
Pon – Pt: 09:00 – 18:00
Sob: 9:00 – 14:00

Kontakt

Sklep Przasnysz

Centrum Handlowe

ul.Targowa 1b/6

06-300 Przasnysz
Tel. 789-589 -533

Email:biuro@naprawtel.pl

 

Godziny otwarcia
Pon – Sob: 10:00 – 21:00

Niedziela handlowa: 10:00 – 21:00

Copyright ©2024 NaprawTel Sp. z o. o. | All rights reserved