NaprawTel.pl | Naprawa telefonów, kupno i sprzedaż w Ciechanowie

Zgłoszenie reklamacji

1. Informacje o urządzeniu

Zobacz, jakie to proste!

1. Wypełnij formularz

Poniżej znajdziesz formularz, w którym należy podać dane niezbędne do wyceny naprawy. Nasz zespół otrzyma powiadomienie i skontaktuje się z Tobą. Jeśli potrzebujesz fakturę, napisz nam o tym w uwagach

2. Przygotuj urządzenie do wysyłki

Po zaakceptowaniu przez Ciebie wyceny i ustaleniu szczegółów, przygotuj urządzenie do wysyłki. Zabezpiecz je folią bąbelkową lub innymi wypełniaczami, aby zminimalizować ryzyko dalszych uszkodzeń w trakcie wysyłki

3. Wyślij paczkę

Jeśli nie zostało to ustalone wcześniej z nami, zamów kuriera i przekaż mu paczkę ze swoim urządzeniem. Gdy tylko do nas dotrze, zajmiemy się naprawą najszybciej jak to możliwe. Gotowy sprzęt odeślemy za pobraniem (lub po zaksięgowaniu przelewu)

Najczęściej zadawane pytania FAQ

Poniżej znajdziesz najczęściej pojawiające się pytania i wątpliwości oraz odpowiedzi na nie

Czy ustalenie diagnozy jest bezpłatne?

Wykonanie diagnozy kosztuje 50 zł. Klient po otrzymaniu kosztorysu naprawy i konsultacji z naszym technikiem, decyduje czy chce przystąpić do naprawy. Nie rozpoczynamy żadnych prac, dopóki nie uzyskamy zgody klienta. W przypadku wyrażenia zgody na naprawę, kwota za diagnozę jest odliczana od całkowitego kosztu naprawy.

Czy moje informacje są chronione?

Absolutnie. Traktujemy ochronę danych z najwyższą powagą i dokładamy wszelkich starań, by zagwarantować bezpieczeństwo Twoich informacji. Zalecamy jednak, aby dla bezpieczeństwa stworzyć kopię zapasową danych przed wysłaniem urządzenia do nas.

Potrzebujemy dostępu do urządzenia wyłącznie w celu weryfikacji prawidłowości przeprowadzenia naprawy.

Czym jest usługa D2D (Door-to-door)?

Dla tych, którzy cenią sobie wygodę i oszczędność czasu, oferujemy usługę naprawy typu door-to-door, czyli z odbiorem i dostawą od drzwi do drzwi. Zgłoś się do nas, aby ustalić termin i miejsce, w którym odbierzemy Twoje urządzenie. Nasz technik przyjedzie do Ciebie, wypełni formularz i przeprowadzi wstępne oględziny na miejscu. Po zakończeniu naprawy, dostarczymy urządzenie z powrotem do Ciebie, dokładnie tam i kiedy tego potrzebujesz!

Czy naprawa objęta jest gwarancją?

Tak, zapewniamy 3-miesięczną gwarancję na większość wykonanych przez nas napraw.

Jak mogę być pewny, że moje urządzenie zostanie mi zwrócone?

Nasza firma jest legalnie działającą i zarejestrowaną instytucją, obsługującą wielu klientów. Możesz nas znaleźć w rejestrze KRS, wyszukując numer NIP 5662027041.

Czy używamy zamiennych części ??

W zależności od marki urządzenia i wyboru klienta. Dla urządzeń Apple i Samsung stosujemy wyłącznie oryginalne części.

Jeśli chodzi o urządzenia Huawei i Xiaomi, przedstawiamy klientowi kosztorys naprawy zarówno z użyciem części oryginalnych, jak i zamienników, a decyzja o wyborze należy do klienta.

O Nas

Oferujemy usługi serwisowe dla telefonów i innych urządzeń mobilnych od wielu lat. Naszym celem jest zapewnienie satysfakcji klientów i zyskanie ich zaufania. Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług i polecali nas dalej z czystym sumieniem.

Kontakt

Serwis Ciechanów

ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 9B

06-400 Ciechanów
Tel. 731-373 -601
Email: biuro@naprawtel.pl

 

Godziny otwarcia
Pon – Pt: 09:00 – 18:00
Sob: 9:00 – 14:00

Kontakt

Sklep Przasnysz

Centrum Handlowe

ul.Targowa 1b/6

06-300 Przasnysz
Tel. 789-589 -533

Email:biuro@naprawtel.pl

 

Godziny otwarcia
Pon – Sob: 10:00 – 21:00

Niedziela handlowa: 10:00 – 21:00

Copyright ©2024 NaprawTel Sp. z o. o. | All rights reserved