NaprawTel.pl | Naprawa telefonów, kupno i sprzedaż w Ciechanowie

Ceny usług naprawczych dla urządzeń Apple iPhone, Samsung, Huawei i Xiaomi.

Zapoznaj się z naszymi cenami za naprawę telefonów! Oferujemy wymianę pękniętych szybek, ekranów, baterii, obudowy, aparatów, portów ładowania i wielu innych komponentów!

W Naprawtel.pl naprawisz swój telefon bez nadwyrężania swojego portfela!

Nasza ekipa specjalistów wraz z bogatym wachlarzem kontaktów w branży umożliwia nam przeprowadzanie nawet najbardziej złożonych napraw, włączając w to mikrolutowanie oraz usuwanie skutków zalania telefonu. Zajmujemy się również standardowymi usługami, takimi jak wymiana baterii, ekranu czy portu ładowania, oferując przy tym uczciwe ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi cenami napraw telefonów poniżej!

Apple®

Samsung®

Jesteśmy na stronach z ogłoszeniami!

Znajdź nas w social mediach!

           TikTok                

Chcesz szybko naprawić swój telefon?

W serwisie NaprawTel.pl oferujemy ekspresową naprawę telefonów. Umów się na wizytę, a Twoja naprawa potrwa jak najkrócej! Nasza załoga będzie gotowa, gdy przyjdziesz. Jeśli nie możesz do nas przyjechać, skorzystaj z naszej naprawy wysyłkowej. 📱🔧 Skorzystaj z naprawy wysyłkowej!

Apple®, Samsung®, Huawei® oraz Xiaomi® są zastrzeżonymi znakami towarowymi. iPhone® i iPad® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple Inc., Samsung® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Samsung Group, Huawei® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Huawei Company, a Xiaomi®, Redmi® i POCO® to zastrzeżone znaki towarowe firmy Xiaomi Inc. Wszystkie pozostałe znaki towarowe, zarejestrowane i niezarejestrowane, należą do ich odpowiednich twórców i właścicieli. Serwis NaprawTel.pl nie jest powiązany z wymienionymi powyżej właścicielami znaków towarowych.

O Nas

Oferujemy usługi serwisowe dla telefonów i innych urządzeń mobilnych od wielu lat. Naszym celem jest zapewnienie satysfakcji klientów i zyskanie ich zaufania. Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług i polecali nas dalej z czystym sumieniem.

Kontakt

Serwis Ciechanów

ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 9B

06-400 Ciechanów
Tel. 731-373 -601
Email: biuro@naprawtel.pl

 

Godziny otwarcia
Pon – Pt: 09:00 – 18:00
Sob: 9:00 – 14:00

Kontakt

Sklep Przasnysz

Centrum Handlowe

ul.Targowa 1b/6

06-300 Przasnysz
Tel. 789-589 -533

Email:biuro@naprawtel.pl

 

Godziny otwarcia
Pon – Sob: 10:00 – 21:00

Niedziela handlowa: 10:00 – 21:00

Copyright ©2024 NaprawTel Sp. z o. o. | All rights reserved