O firmie

NaprawTel.pl sp. z o.o. działa na rynku od 2018, chociaż nie od początku jako spółka, obecnie posiadająca stronę internetową oraz serwis stacjonarny o nazwie NaprawTel.pl 

Na Ciechanowskim rynku daliśmy się nie raz poznać jako doskonały partner w interesach. Jako firma na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów indywidualnych oraz firm współpracujących z nami.

Dzięki naszej wieloletniej pracy w branży elektronicznej nie straszne nam są wszelkiego rodzaju uszkodzenia, pęknięte wyświetlacze czy zalane podzespoły. Specjalizujemy się w regeneracji zbitych wyświetlaczy, co przekłada się na niższą cenę naprawy telefonu w przypadku uszkodzenia samej szyby wyświetlacza. Odratujemy też smartfon, który miał styczność z wodą, a także naprawimy złącze USB.

Zależy nam na Państwa satysfakcji, dlatego oferujemy usługi na najwyższym poziomie i przy użyciu najlepszych materiałów. Wiele napraw jesteśmy w stanie wykonać od ręki. Nie musisz rozstawać się z swoim smartfonem, który nierzadko jest narzędziem pracy.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Pozdrawiamy, zespół NaprawTel.pl 

Piotr, Wiktoria, Kamil i Mateusz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl